Быстрый старт
Главная Как начать Регистрация Личный кабинет

Full Multiprof x1 Точильний сервер!

Запущений у жовтні 2021

Основна концепція: Full-Skills Точильний сервер х1.

Детальніше:

Можливість зібрати всі вміння в одному персонажі (мультипрофу) + точилка (звичайні скроли мають шанс заточення 99%, якщо трапилося невдале заточення, то заточення зменшиться тільки на 1%, і тепер УВАГА шанс заточення блисками 100%!!!).
< br> Рейти: х1 х1 х1 х1 х1 і тільки х1

Повна мультипрофа, в альт Б за SP можна вивчати скіли всіх професій свого рівня!
Шанс заточування 99% і 100%, при невдачі речі не руйнуються.
Максимальне заточення +65535!!!

Чому:

  • «х1» розкриває задуманий творцями Lineage 2 повний сенс розвитку персонажа, видобутку зброї броні ресурсів тощо! При цьому хочу запевнити вас усіх, що наш х1 мультипрофа точилка не типовий нудний х1, швидкість і динаміка розвитку в грі непередбачено швидка, потужний персонаж, що розносить все на своєму шляху. Жодного ГМшопа, вся зброя броня через дроп споїв крафт!!!
  • «мультипрофа» перевіримо, чи вмієте ви грати використовуючи всі вміння всіх професій гри в 1 персонажі, якщо не вмієте не біда, зможете навчитися!!!
  • «точильна фішка» високий шанс звичайних скролів 99% зі збереженням 99% величини заточування при поломці та 100% блиску!!! забезпечать (як показує досвід наших серверів) нескінченно довгу та цікаву гру на цьому сервері всім гравцям - онлайн не впаде за тиждень!!!

Стати всіх професій 40 50 50 80 30 25 , тобто профу яку ви вибираєте для початку це тільки зовнішній вигляд який вам до душі та базові скіли, а далі компонує чара собі як душа забажає, навчайте потрібні скіли. Це дозволить на сервері грати і ельфом і людиною і гномом, а не як на старих мультипрофах, де бігають одні величезні орки. Вміння:
- Ultimate Defense, Vengeance, Shield of Faith - УД танків дають збільшення захисту у відсотках, а не фіксована кількість одиниць; - Soul Cry, Soul Guard, Guard Stance - активки тепер теж дають збільшення у відсотках; - Heroic Valor, Heroic Miracle, Heroic Berserker збільшення геройських умінь перероблені дають збільшення у відсотках;
- Guts та Frenzy діють по 1 годині та включаються без ліміту по ХП;
- більшість селфів діють по 1 годині; - атакуючі вміння магів використовують по 1-2 мп і мають зменшений відкат Hurricane, Hydro Blast, Death Spike, Prominence; - активки та пасивки ЛС на п атаку, м атаку, п деф, м деф дають суттєві надбавки у відсотках.

Установки:

Множник атаки/захисту рб та епік рб х2
ХП реген рб х5
При використанні бонусів/сервісів, що підвищують рейти, партійні рейти розраховуються за учасником з найменшими рейтами
класмайстер 1, 2, 3 професій
Автопідбір
Шанс крафта masterwork предметів 3%
Дозволено крафт майстерворк верхньої частини броні
Саб клас БЕЗ квесту! Максимальний рівень, який можна взяти 85, саб 85
у кузні Гірана можливості коваля та торговця мамона
У ковалів є функція кристалізації
Інкрустовані речі можна передавати, викидати та продавати
Модифікатор максимально ваги, що переноситься х500
Шанс, що монстр буде чемпіоном синій 3% і червоний 1%. Квести даються всім учасникам, а не тільки доби паті
Віталіті відключено
час відкату для команди .km-all-to-me 120 сек
обмеження на заточування на олімпі немає
періоду облог 2 тижні
аукціон вимкнено
Необхідна кількість осіб у клані для підняття рівня: 6 рівень – 3, 7 рівень – 5, 8 рівень – 8, 9 рівень – 12, 10 рівень – 14, 11 рівень – 17
Необхідна кількість репутації клану для підвищення рівня: 6 рівень - 500, 7 рівень - 1000, 8 рівень - 2000, 9 рівень - 4000, 10 рівень - 4000, 11 рівень - 7500
рівень хб 11
підвищено карму за пк, краще не пкашить!
підвищений дроп з пк та збільшено відстань розкиду предметів при дропі з пк
дворянство без квесту
книги на скили 80+ добуваються ігровим шляхом або за адену по 1ккк за книгу
якщо монст на 10 рівнів і більше вищий за вас, то дропа та досвіду з нього ви не отримаєте
багато змін у роботі скілів у плані зняття прив'язки до зброї (наприклад тотеми тиру можна використовувати не лише з кастетами)
частина селф бафів має час дії 1 год. навпроти кожного телепорту з alt+B у локації підписано рівень монстрів, це зручно коли виникає де гойдатися на потрібному рівні.