Быстрый старт
Главная Как начать Регистрация Личный кабинет

Про сервер х10 000


2 квітня о 18:00 2021 року запуск сервера - всіх умінь в одному персонажі (мультипрофу).

Основна концепція: сервер Lineage 2 High Five Full-Skills х10000 (не точильний!). Детальніше:

Рейти: х10000х100х1000х1х1
(Не всі рейти по 10к для того щоб був сенс набивати адену, щоб був сенс набивати досвід для проучки додаткових умінь і щоб не була кишеня захаращена кишеню не потрібними предметами.)

Повна мультипрофа, в альт Б за SP можна вивчати скіли всіх професій свого рівня! "х10000" для того, щоб до 85 рівня ви дісталися максимально швидко, не затримуючись на довго в нудних нуболокаціях.
"Full-Skills мультипрофу" - вимагає навичок грати, використовуючи всі вміння всіх професій гри в 1 персонажі, якщо не вмієте не біда, зможете навчитися!!!
МАГИ НА СЕРВЕРІ ТЕЖ АКТУАЛЬНІ!

Уміння: На наших серверах дуже часто доводилося робити зміни в уміннях професій, наприклад урізати кансел, ефективність відбивають скілів, урізати стил у сб, і дизарм у берсів, урізати міраж у тх, рулетку у арб і багато іншого. З одного боку, це був вимушений захід, з іншого боку це не завжди правильно.
На новому сервері ми хочемо, щоб усі скіли працювали так як і повинні, без урізань, та це з одного боку буде сприйнято в багнети, а з іншого боку буде корисно для балансу, хоча поняття балансу на специфічних серверах ла2 відсутнє в принципі.
Після тестування сервера та прагнення створити баланс на сервері, були внесені зміни до роботи вмінь, для їх актуальності в умовах мультипрофи та фулів бафа, а саме:
- Ultimate Defense, Vengeance, Shield of Faith - УД танків дають збільшення захисту у відсотках, а не фіксована кількість одиниць; - Soul Cry, Soul Guard, Guard Stance - активки тепер теж дають збільшення у відсотках; - Heroic Valor, Heroic Miracle, Heroic Berserker збільшення геройських умінь перероблені дають збільшення у відсотках;
- Guts та Frenzy діють по 1 годині та включаються без ліміту по ХП;
- більшість селфів діють по 1 годині; - атакуючі вміння магів використовують по 1-2 мп і мають зменшений відкат Hurricane, Hydro Blast, Death Spike, Prominence; - активки та пасивки ЛСів на п атаку, м атаку, п деф, м деф дають суттєві надбавки у відсотках. Стати всіх професій 90 90 90 90 90 30 , тобто профу яку ви вибираєте для початку це тільки зовнішній вигляд який вам до душі та базові скіли, а далі компонує чара собі як душа забажає, навчайте потрібні скіли. Це дозволить на сервері грати і ельфом і людиною і гномом, а не як на старих мультипрофах, де бігають одні величезні орки. Pokemon + Lineage 2:
Івент "злови покемона", який добре зарекомендував себе раніше, все як на наших серверах, беремо "покемон бол" і кидаємо в покемонів (які іноді з'являються під час кача), отримуючи за це покемон ітеми і міняємо їх на особливі предмети покемонів і не тільки. Предмети покемонів - шапка магістра лову покемона, сорочка магістра лову покемона, пояс магістра лову покемона.

Налаштування:

- банки мп щоб не псувати баланс відсутні на сервері, але збільшено обсяг мп в 5 разів у всіх проф
- ліміт на швидкість атаки 5000
- ліміт на каст спід 5000
- ХП всіх професійних збільшений в 3 рази! - максимальне заточення +45, безпечне +10, шанс заточування змінюється на зменшення
- скидання заточування блейського до +10 при невдачі
- Множина атаки/захисту рб та епік рб - х2
- ХП реген рб х5
- При використанні бонусів/сервісів, що підвищують рейти, партійні рейти розраховуються за учасником з найменшими рейтами.
- класмайстер 1, 2, 3 професій.
- Автопідбір
- Максимальний рівень який можна взяти 85, саб 85 - у кузні Гірана можливості коваля та торговця мамона
- Ноблес телепорти доступні для всіх
- Інкрустовані речі можна передавати, викидати та продавати
- Модифікатор максимально ваги, що переноситься х500
- Шанс, що монстр буде чемпіоном синій (х2) 3% і червоний (х4) 1%. - час відкату для команди .km-all-to-me 120 сек
- періоду облог 2 тижні
- аукціон відключений
- рівень хб 11
- дворянство без квесту
- вміння 80+ від своєї профи навчатися автоматом
- книги на скіли 80+ від інших професійних продаються в магазині за адену, але самі вміння все одно вчити в альт Б
- багато змін у роботі скілів у плані зняття прив'язки до зброї (наприклад тотеми тиру можна використовувати не лише з кастетами, данси без прив'язки до дуалів)
- частина селф бафів має час дії 1 година
- навпроти кожного телепорту з alt+B у локації підписано рівень монстрів, це зручно коли виникає де гойдатися на потрібному рівні
- Необхідна кількість людей у ??клані для підвищення рівня:
# До 6 рівня: 3
# До 7 рівня: 5
# До 8 рівня: 8
# До 9 рівня: 12
# До 10 рівня: 14
# До 11 рівня: 17
- Необхідна кількість репутації клану для підвищення рівня:
# До 6 рівня: 500
# До 7 рівня: 1000
# До 8 рівня: 2000
# До 9 рівня: 4000
# До 10 рівня: 4000
# До 11 рівня: 7500

Команда доступна гравцям у грі
.whoami
.cfg
.autoenchant

Сервіси, доступні з гри:
1. зміна ніка на символьний нік! 2. зміна статі
3. зміна кольору ніка
4. преміум аккаутн х4 та х10
5. продаж геройства
6. управління кланом

Евенти на сервері
1.Last Hero
2.TVT
3.CtF